ScrollToTop

Joanna Góra

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Ukończyła szkolenie specjalizacyjne z dziedziny stomatologii dziecięcej.
Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej.
Praca z dziećmi daje mi dużo radości, do każdego pacjenta staram się podejść indywidualnie. Ponieważ leczenie próchnicy nie polega tylko na wypełnianiu ubytków, ale także na zmianie nawyków, na każdej wizycie poświęcam czas, by określić czynniki ryzyka próchnicy.
Leczenie próchnicy u dzieci to wspólne zadanie lekarza dentysty i rodziców dziecka. Ja dokładam wszelkich starań, by zabiegi wykonywane w gabinecie były bezbolesne, komfortowe, a ich efekty trwałe, ale oczekuję od Państwa współpracy w zmienianiu nawyków higienicznych i dietetycznych. Tylko w ten sposób możemy w pełni wyleczyć dziecko z próchnicy.
Podczas wizyt staram się odwrócić uwagę młodszych pacjentów od istoty zabiegu, poprzez wpływanie na ich wyobraźnię. W ten sposób nie opracowujemy zęba, ale wyganiamy kolorowe robaczki, nie używam turbiny tylko super pojazd Marshalla, a na zębach malujemy Elsę i Annę. Opowieść jest zawsze dostosowana do wieku i zainteresowań pacjenta.
Przyjmuję dzieci już od 6 miesiąca życia i zachęcam by pojawić się na pierwszej wizycie jak tylko pojawią się pierwsze zęby. Jeśli będziecie się Państwo stosować do moich zaleceń możemy wspólnie tak poprowadzić dziecko, by nie miało próchnicy. Wyznaję zasadę- lepiej zapobiegać niż leczyć . Profilaktyka, edukowanie dzieci i rodziców jest bardzo istotne, staram się zatem przekazywać maksimum informacji, które pozwolą na prawidłowe dbanie o zęby dzieci i dorosłych.
Stale doskonalę się na kursach i konferencjach, aby proponowane przeze mnie leczenie było oparte na najnowszych wytycznych.
 Przyjmuję także na leczenie zachowawcze dorosłych.

MEDI-CLINIC SP. Z.O.O.

ul. Łączności 35, 05-552 Łazy

k. Magdalenki