ScrollToTop

Mikołaj Lepczyński

mikolajlepczynskiwspółwłaściciel MediClinic, lekarz dentysta

Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej.
W 2006 roku ukończyłem studia uzyskując dyplom lekarza dentysty. Już na etapie stażu podyplomowego dostałem szansę uczenia się od czołowych endodntów i implantologów w Polsce, oraz za granicą. Sprawiło to, ze dalszą scieżkę kariery związałem ze stomatologia mikroskopową oraz chirurgią.
W mojej pracy zazwyczaj mam do czynienia z trudnymi przypadkami i nierzadko staję się “ostatnią deską ratunku” dla Pacjenta. Duża Ich cześć jest kierowana do mnie przez moich Kolegow Stomatologów, którzy mi zaufali. Uznaję zasadę, ze każdy ząb jest na wagę złota i odnoszę sukcesy tam, gdzie inni lekarze się poddali.
Nowoczesna stomatologia daje nam bardzo wiele możliwości, które mogą uratować ząb. Wykorzystując te możliwości, oraz nabyta wiedzę staram się podchodzic do każdego przypadku w wyjatkowy sposób. Na codzien korzystam z mikroskopu stomatologicznego poczawszy od endodncji, poprzez stomatologię zachowawczą,protetykę, skonczywszy na chirurgii. Odpowiednie powiększenie pola operacyjnego jest rzecą priorytetową w dzisiejszym leczeniu i to co w przyszłości stanie się standardem, w mojej pracy obecne jest już dzis.

Nieustanne dążenie do doskonałości w swoim zawodzie zachęca mnie do ciągłego kształcenia. Wynikiem tego są uzyskane certyfikaty z licznych kursów i sympozjów naukowych, w których regularnie biorę udzial. Poszerzanie wiedzy daje mi możliwość zaproponowania Państwu najnowszych metod leczenia z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanego sprzętu.
Razem z Dr Dudek oraz całym zespołem lekarskim chcielibyśmy budowac klinikę na światowym poziomie. Naszym zamiarem jest stworzenie dla Panstwa miejsca, które, jako nasi pacjenci będziecie mogli polecać swojej rodzinie i znajomym.

 

MEDI-CLINIC SP. Z.O.O.

ul. Łączności 35, 05-552 Łazy

k. Magdalenki