ScrollToTop

Paulina Szczepkowska-Dudek

paulinaszczepkowska-dudekStomatologia zachowawcza, Endodoncja, Protetyka

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Studia na kierunku lekarsko-dentystycznym ukończyłam w 2012 roku, staż podyplomowy odbyłam pod okiem świetnych specjalistów w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej CePeLek w Warszawie. Obecnie jestem w trakcie odbywania studiów specjalizacyjnych z protetyki stomatologicznej. Zdobyte doświadczenie pozwala mi zapewnić pacjentom kompleksową opiekę, realizować indywidualne plany leczenia dedykowane dla danej osoby, a wszystko po to, żeby efekty leczenia były doskonałe pod względem estetyki, bezpieczne i trwałe dla pacjenta.
W Medi-Clinic zajmuję się stomatologią zachowawczą, protetyką i stomatologią estetyczną. Moją pasją jest endodoncja, dzięki pracy w powiększeniu jestem w stanie pracować na najwyższym poziomie dokładności.
Na bieżąco podnoszę swoje kwalifikacje, podążając za najnowszymi trendami, tak aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających pacjentów. Stale uczestniczę w licznych kongresach, sympozjach i kursach specjalistycznych.
W gabinecie staram się stworzyć miła atmosferę, co sprawia że pacjentom po odbytej wizycie pozostają tylko mile wspomnienia, a pacjenci którzy do tej pory bali się dentysty, kontynuują leczenie z największą przyjemnością.
Prywatnie jestem miłośniczką dobrych książek, gór i podróży.

MEDI-CLINIC SP. Z.O.O.

ul. Łączności 35, 05-552 Łazy

k. Magdalenki