ScrollToTop

MEDI CLINIC

Medi Clinic to klinika stomatologiczna, która oferuje pacjentom najwyższy standard usług z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej, protetyki, implantologii, ortodoncji, stomatologii dziecięcej, endodoncji, periodontologii oraz diagnostyki RTG (radiologii). Zespół doświadczonych lekarzy stomatologów i personelu pomocniczego zapewnia indywidualne podejście do każdego pacjenta. Komfortowo wyposażone gabinety, zaawansowany technologicznie sprzęt i zakres leczenia uwzględniający skomplikowane zabiegi, daje gwarancję wyboru najlepszego planu leczenia stomatologicznego.

Zobacz więcej

Stomatologia zachowawcza i estetyczna

Nowoczesne wypełnienia, piękne odbudowy, najlepsze materiały do leczenia próchnicy. To wszystko znajdziecie Państwo w MediClinic. Niewidoczne plomby, odbudowane guzki zębów, dokładność i precyzja pracy.

Implantologia

Nowoczesne wypełnienia, piękne odbudowy, najlepsze materiały do leczenia próchnicy. To wszystko znajdziecie Państwo w MediClinic. Niewidoczne plomby, odbudowane guzki zębów, dokładność i precyzja pracy.

Protetyka

Precyzyjne licówki, korony, inleye wykonane z porcelany E-max, Lava, Cyrkon pozwalają mieć idealny uśmiech. Mosty porcelanowe, na konstrukcji metalowej lub mosty na włóknie szklanym są rozwiązaniem w przypadku braku zęba lub zębów. Dopasowane protezy szkieletowe lub całkowite rozwiązują problemy u starszych pacjentów.

Endodoncja

Leczenie kanałowe pod mikroskopem to dla nas codzienność.Udrażnianie kanałów, usuwanie złamanych narzędzi, leczenie trudnych przypadków, którym lekarz bez mikroskopu nie jest w stanie podołać. Wypełnianie na ciepło, leczenie w koferdamie i kontrola RTG dają gwarancję najwyższej jakości. Jedna wizyta, bezbolesne znieczulenie i nowoczesne technologie- to wszystko w MediClinic.

Ortodoncja

Aparaty stałe ceramiczne, standardowe, samoligaturujące, leczenie aparatami ruchomymi dla dzieci, szyny Clear Aligner to wszystko znajdziecie państwo w MediClinic.

Aktualności

890

UŚMIECHNIĘTYCH
PACJENTÓW

385

ZAŁOŻONYCH
IMPLANTÓW

465

ILOŚĆ ZĘBÓW
WYLECZINYCH KANAŁOWO

680

ILOŚĆ WYKONANYCH
KORON PORCELANOWYCH

Porady

MEDI-CLINIC SP. Z.O.O.

ul. Łączności 35, 05-552 Łazy

k. Magdalenki