ScrollToTop

About clinic

MediClinic to nowoczesna przychodnia medyczna stworzona przez ludzi, którzy kochają to, co robią. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i chcąc od podstaw zbudować miejsce, które będzie w stanie służyć pomocą na najwyższym poziomie i zadowolić naszych pacjentów stworzyliśmy właśnie MediClinic.

Klinika wyposażona jest w nowoczesny sprzęt, który pomaga nam osiągnąć jak najwyższy standard usług świadczonych dla Państwa w każdej z dziedzin stomatologii – od stomatologii zachowawczej, estetycznej poprzez chirurgię, protetykę, endodoncję, periodontologię, stomatologię dziecięcą, ortodoncję, implantologię i w końcu diagnostykę RTG.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również w najbliższej przyszłości konsultację lekarzy specjalistów z zakresu różnych dziedzin medycyny ogólnej.

W MediClinic zapewniamy Państwu indywidualne podejście do każdego pacjenta, komfort gabinetów wyposażonych w doskonały sprzęt, zakres leczenia uwzględniający nawet skomplikowane zabiegi, jak również gwarancję wyboru najlepszego planu leczenia w oparciu o pracę zespołową lekarzy specjalistów.

Zgrany zespół lekarzy i personelu pomocniczego dba o profesjonalną opiekę medyczną dla Państwa i Państwa rodzin.

Jednym słowem – leczymy i traktujemy naszych pacjentów tak, jak sami chcielibyśmy być leczeni i traktowani, a to najlepsza rekomendacja.

Pozostaje już tylko nas odwiedzić i przekonać się, że wybierając naszą klinikę staniecie się naszymi pacjentami i przyjaciółmi na zawsze.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce cennik oraz porady.

MEDI-CLINIC SP. Z.O.O.

ul. Łączności 35, 05-552 Łazy

k. Magdalenki