ScrollToTop

Opinie

Janusz Głowa

Zawsze bałem się wizyty w gabinecie stomatologa, podczas prawie każdej wizyty miewałem spocone z nerwów i strachu dłonie. Trafiłem do mediclinic i zmieniłem nastawienie do leczenia zębów. Trzeba było wiele z nich wyleczyć, te prawie nie do uratowania zabezpieczyć koronami ceramicznymi. Zaskoczeniem dla mnie było to, że podczas leczenia moich zębów przez dr Ewę zdarzało mi się UWAGA- zdrzemnąć i nie wiedziałem kiedy skończyła pracę. Serdecznie dziękuję.

Anna Gaudzińska

Pragnę wyrazić swoją wdzięczność dla Pani dr Ewy Dudek za wykonaną pracę na rzecz poprawy wyglądu moich zębów (korony pełnoceramiczne). Teraz, wpisany w mój styl bycia szeroki uśmiech, dodaje mi pewności siebie, sprawia, że z radością obdzielam nim wszystkich rozmówców. Dziękuję Pani doktor także za to, że pozwoliła uwierzyć mi w bezbolesność zabiegów stomatologicznych, dotyk narzędzi w jej rękach sprawia przyjemność, a efekt pracy utwierdził mnie w przekonaniu, że trudny pacjent (ja) z nadwrażliwością, to mit. Życzę sukcesów i radości z wykonywanego zawodu. Pozdrawiam serdecznie.

Emilia G.

Wizyta w MediClinic w stu procentach spełniła moje oczekiwania. Wybielanie nakładkowe polecam każdemu kto marzy o uśmiechu w hollywoodzkim stylu. Po leczeniu ortodontycznym wybielanie jest “wisienką na torcie”. Pani Doktor Dudek przeprowadziła rozmowę, pobrała wycisk do stworzenia idealnie dopasowanych nakładek na zęby, które wypełnia sie specjalistycznym żelem. Pani Doktor wytłumaczyła szczegółowo cały proces, odpowiedziała na wszystkie pytania. Efekt przerósł moje oczekiwania, dawno nie usłyszałam tylu komplementów!
Polecam wizytę u Pani Doktor Dudek w MediClinic każdemu kto marzy o zdrowym i olśniewającym uśmiechu!

Ewa Chlebowska

Byłam tą szczęściarą, której się trafiło być pacjentką dr Ewy Dudek. Wiem co piszę, bo krótkie jak przeciąg – moje uzębienie pozostawiało wiele do życzenia. Wysiłkiem 1,5 rocznych starań dr Ewa pokonała wszystkie „smoki”, które zagrażały moim zużytym zębom. Historia coś jak zmagania pięknej z bestią. Sorry za narrację tej wypowiedzi, ale byłam nauczycielem wychowania przedszkolnego. Mówiąc serio mój tzw. Hollywoodzki uśmiech kosztował ją bardzo wiele pracy, czasu, starań, wysiłku, a przede wszystkim fachowej wiedzy (leczenie, implanty, mosty). Świetny fachowiec i wspaniały człowiek. Jak młodzież mówi dla mnie „kochana”, bo kto w dzisiejszym szalonym świecie pogłaszcze po „rozdziabionej” buzi wystraszonego pacjenta dając mu wsparcie i poczucie bezpieczeństwa? Choć aparat mowy siedząc na fotelu w gabinecie miałam wyłączony to uszy działały i kilka razy przez cały czas leczenia słyszałam, że dr Ewa lubi swoją pracę co potwierdza oddanie pacjentom i że praca jest jej pasją. Tak TRZYMAĆ!!! Udało się w klinice stworzyć więzi z pacjentami. POLECAM za kompetencje zawodowe, uśmiech i wychodzenie poza standardy. POZDRAWIAM

Xi Zhao

Bardzo miła obsługa, miła atmosfera, dba o pacjentów. Pełen profesjonalizm. Polecam.

Renata Kolmus

Pragnę wyrazić pochwałę i uznanie dla Pani stomatolog Martyny Lelakowskiej. Posiada niestandardowe podejście do dzieci, moja córka sama stwierdziła, że jest „bardzo miła i fajna”, lubi jak Pani opowiada co będzie robiła i w jakiej kolejności, sprawia wrażenie osoby kompetentnej, jest bardzo sprawna co ma wpływ na długość wizyty dla dziecka. Mamy nadzieję, że zostanie z nami na dłużej w tym miejscu. Bardzo dziękujemy i życzymy samych sukcesów dla p. dr stomatolog.

Maciej Zelek

Proces leczenia był prowadzony profesjonalnie.
W trakcie byłem spokojny że mój problem z zębami zostanie rozwiązany bez komplikacji.
Szybko, dokładnie i precyzyjnie w przyjemnej atmosferze i co ważne bez bólu.
Podziękowania dla całego zespołu.
Maciej Zelek z rodziną

Kolmus Renata

Pragnę wyrazić dowód uznania dla Pani stomatolog Zofii Kowalczyk, która ma niestandardowe podejście do pacjenta i reprezentuje wysoki poziom wiedzy oraz dokładność w swojej pracy. W ostatnim czasie miałam przyjemność być na trzech wizytach u Pani doktor i za każdym razem mogę powiedzieć, że zasługuje na 5*. Proszę o motywację dla Panii Zofii ze strony szefostwa, żeby mogła zostać z nami tutaj jak najdłużej. Będę polecała ją wszystkim znajomym z okolicy.

Zobacz także nasze opinie na facebook.com

MEDI-CLINIC SP. Z.O.O.

ul. Łączności 35, 05-552 Łazy

k. Magdalenki