ScrollToTop

Ewa Dudek

ewadudekwspółwłaścicielka MediClinic, lekarz dentysta.

Stomatologia zachowawcza i estetyczna

Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej.

Dyplom lekarza stomatologa uzyskałam w 2006 r. Od tego czasu kierowałam swoją drogą kariery tak, aby współpracując i ucząc się u najlepszych specjalistów zdobyć doświadczenie i jak najlepszą praktykę niezbędną do wykonywania wymagających prac z dziedziny stomatologii estetycznej.

Swoje zawodowe umiejętności rozwijałam poczynając od stomatologii zachowawczej nastawionej na jak piękną odbudowę wzorującą naturalne kształty zębów, poprzez endodoncję z użyciem mikroskopu i leczenie trudnych przypadków edodontycznych , aby w końcu od kilku lat skupić się na protetyce .

Wyzwanie jakim jest poprawa wyglądu zębów u naszych pacjentów, przez co kreujemy ich nowy wizerunek, spodób w jaki sa odbierani przez współpracowników i rodzinę jest moja pasją jeśli chodzi o pracę.

Etap leczenia, gdzie po dokładnej diagnostyce, skrupulatnym planowaniu, uzyskujemy w końcu tę oczekiwaną metamorfozę uśmiechu jest najprzyjemniejszym w mojej pracy.

Aby móc osiągnąć spektakularne wyniki , wkładam wiele czasu i pracy w uczestnictwo w najlepszych kursach w Polsce i za granicą. Nieprzerwanie poszerzam swoją wiedzę tak, aby móc zaproponować Państwu najlepsze, najbezpieczniejsze i najtrwalsze efekty leczenia.

Chciałabym, aby MediClinic, dzięki moim staraniom, wspaniałym i wykwalifikowanym lekarzom, wykształconym i profesjonalnym asystentkom oraz miłym i pomocnym pracownicom recepcji było uważane przez Państwa za najlepszą klinikę w naszym rejonie, a następnie za jedna z najlepszych klinik w Polsce.

 

MEDI-CLINIC SP. Z.O.O.

ul. Łączności 35, 05-552 Łazy

k. Magdalenki