ScrollToTop

Mikołaj Lepczyński

mikolajlepczynskiwspółwłaściciel MediClinic, lekarz dentysta

Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej.
W 2006 roku ukończyłem studia uzyskując dyplom lekarza dentysty. Już na etapie stażu podyplomowego dostałem szansę uczenia się od czołowych endodontów i implantologów w Polsce, oraz za granicą. Sprawiło to, że dalszą ścieżkę kariery związałem ze stomatologią mikroskopową oraz chirurgią.
W mojej pracy zazwyczaj mam do czynienia z trudnymi przypadkami i nierzadko staję się “ostatnią deską ratunku” dla Pacjenta. Duża ich część jest kierowana do mnie przez moich Kolegów Stomatologów, którzy mi zaufali. Uznaję zasadę, ze każdy ząb jest na wagę złota i odnoszę sukcesy tam, gdzie inni lekarze się poddali.
Nowoczesna stomatologia daje nam bardzo wiele możliwości, które mogą uratować ząb. Wykorzystując te możliwości, oraz nabytą wiedzę staram się podchodzić do każdego przypadku w wyjątkowy sposób. Na co dzień korzystam z mikroskopu stomatologicznego począwszy od endodoncji, poprzez stomatologię zachowawczą, protetykę, skończywszy na chirurgii. Odpowiednie powiększenie pola operacyjnego jest rzeczą priorytetową w dzisiejszym leczeniu i to co w przyszłości stanie się standardem, w mojej pracy obecne jest już dziś.

Nieustanne dążenie do doskonałości w swoim zawodzie zachęca mnie do ciągłego kształcenia. Wynikiem tego są uzyskane certyfikaty z licznych kursów i sympozjów naukowych, w których regularnie biorę udział. Poszerzanie wiedzy daje mi możliwość zaproponowania Państwu najnowszych metod leczenia z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanego sprzętu.
Razem z Dr Dudek oraz całym zespołem lekarskim chcielibyśmy budować klinikę na światowym poziomie. Naszym zamiarem jest stworzenie dla Państwa miejsca, które, jako nasi pacjenci będziecie mogli polecać swojej rodzinie i znajomym.

 

MEDI-CLINIC SP. Z.O.O.

ul. Łączności 35, 05-552 Łazy

k. Magdalenki