ScrollToTop

Zofia Kowalczyk

zofiakowalczykStomatologia zachowawcza, Endodoncja, Protetyka

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Dyplom lekarza dentysty uzyskałam w 2011 r. Praktycznie od początku studiów poznawałam tajniki zawodu lekarza dentysty asystując przy zabiegach z każdej dziedziny stomatologii. Dziś pomimo stażu pracy także zdarza mi się asystować, obserwować i uczyć się od bardziej doświadczonych koleżanek i kolegów.
W pracy zawodowej stawiam na precyzję i dokładność. W obszarach moich zainteresowań znajduje się głównie estetyczna stomatologia zachowawcza, endodoncja czyli leczenie kanałowe oraz protetyka.
W trakcie leczenia kieruję się zasadą możliwie minimalnej ingerencji w tkanki, w czym bardzo pomaga mi powiększenie, czyli użycie lup i mikroskopu. Szacunek do natury powoduje, że zawsze szukam rozwiązań optymalnych i estetycznych z respektem dla funkcji.
W mojej pracy bardzo lubię etap zmian. Zmian w wyglądzie, kiedy metamorfoza dotyczy całego uśmiechu, ale też zmiany nastawienia, kiedy okazuje się że wizyta na fotelu dentystycznym nie musi być przykrym i stresującym doświadczeniem.

W Mediclinic mam przyjemność pracy ze specjalistami których szanuje i którym ufam. Razem tworzymy zespół który pracuję na sukces jakim jest zadowolony pacjent.

MEDI-CLINIC SP. Z.O.O.

ul. Łączności 35, 05-552 Łazy

k. Magdalenki