+48 535 179 179

Umów wizytę

Łączności 35

Łazy pod Warszawą

Godziny otwarcia

pon-pt: 9:00-20:00

Dobry dentysta, stomatolog – Piaseczno, Raszyn, Łazy – Klinika Medi Clinic Zapraszamy!

Gdy jest potrzebny dentysta czasami pojawia się problem. Poszukiwania odpowiedniego to nie lada wyzwanie. Na rynku istnieje wiele ofert a także wszelakich opinii. Spora liczba gabinetów specjalistycznych nie ułatwia wyboru.

Tak więc decyzja o tym, kto wykonuję daną usługę najlepiej jest bardzo trudna. Dokonując wyboru dentysty, kierujmy się przede wszystkim myślą, że wybrana osoba będzie odpowiedzialna za stan uzębienia całej rodziny. W poniższym artykule przedstawiamy kilka wskazówek, mają one na celu ułatwienie wyboru dentysty a także wskazanie na co warto zwrócić uwagę przy jego wyborze.

Jak wiadomo stomatolog to osoba, która powinna dbać o leczenie zębów klienta, jednakże dla wielu z nas wizyta w jego gabinecie jest stresująca w związku z powyższym szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na atmosferę panującą w gabinecie stomatologicznym, powinna być miła i zapewnić pacjentowi komfort.

Jak w każdej dziedzinie medycyny, również w stomatologii istnieją specjalizacje. Przed wyborem stomatologa należałoby się z nimi zapoznać, gdyż niewielu ludzi wie, że specjalistów stomatologii dziecięcej nazywa się pedodantami a osoby, które specjalizują się z leczenia kanałowego zębów endodontami. Często to właśnie te nazwy widnieją na wizytówkach bądź stronach internetowych dentystów.

Piaseczno, Raszyn, Grójec – polecani stomatolodzy, ortodonci

Stomatolog, który budzi zaufanie, sprawi, że klient sam będzie chciał do niego wracać. Odpowiednie podejście do pacjenta sprawia, że chce on kontynuować korzystanie z danych usług u tego właśnie specjalisty. Wizyty, podczas których pacjent czuje się komfortowo sprawią, że odwiedzi on specjalistę nie tylko w sytuacjach koniecznych lecz także dlatego aby zadbać o swoje zęby.

Poszukując odpowiedniego specjalisty na terenie Kielc, należy zaczerpnąć wiedzy od ludzi z bliskiego otoczenia. Dowiedzieć się z czyich usług korzystają członkowie rodziny, przyjaciele czy choćby znajomi z pracy. Ich opinia dotycząca usług danego specjalisty może pomóc w jego wyborze. Ponadto zaleca się zaczerpnąć wiedzę z internetu, istnieje wiele stron a także portali społecznościowych na których można poczytać różne opinie. Wielu specjalistów posiada również własne Fanpage.

Dentysta Piaseczno, Raszyn, Grójec – koszty usługi

W dobrych gabinetach dentystycznych koszt skomplikowanych, kosztownych zabiegów szacowany jest na podstawie rozpisanego kosztorysu a także planu leczenia. Pozwala to uniknąć negatywnego momentu zaskoczenia. Już na początku pacjent poznaje ostateczne koszty jakie poniesie podczas całego leczenia. Aby uniknąć wpadek należy dokładnie zapoznać się z przedstawionym kosztorysem i zaczerpnąć wiedzy z zakresu dodatkowych opłat tj. choćby dodatkowe znieczulenia.

Leczenie zębów jest kosztowne. Przed wizytą u stomatologa warto dowiedzieć się jaki jest koszt usługi a także zaopatrzyć się w dodatkową gotówkę bądź dowiedzieć się czy gabinet akceptuje inne formy płatności np. płatność kartą. Dla osób, które zamierzają wykonać usługę na NFZ zaleca się sprawdzenie czy wybrany gabinet ma podpisaną umowę z Funduszem Zdrowia.

Stomatolog Piaseczno  – lokalizacja, dojazd, godziny przyjęć

Problematyczny dojazd jest jednym z głównych przyczyn przekładania wielu wizyt, w związku z tym należy szukać specjalistów bliżej miejsca zamieszkania bądź pracy. Czas jaki poświęcamy na dojazd do gabinetu jest bardzo ważny przede wszystkim w sytuacjach nagłych, awaryjnych w których szybka wizyta jest konieczna. Sprawdzenie godzin przyjęć  jest również bardzo istotne, szczególnie jeśli chcę się pogodzić wizyty u stomatologa z pracą bądź innymi zobowiązaniami.

Wyposażenie gabinetu dentystycznego – Dentysta Piaseczno, Raszyn, Magdalenka

To bardzo ważne, czy odwiedzany gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt. Dzięki technologii

leczenie zębów staje się mniej bolesne i bardziej komfortowe dla pacjenta. Przykładem dobrego użycia nowoczesnych technologii może być komputerowe znieczulenie a także sedacja wziewna. Bardzo cenione są gabinety stomatologiczne, które również oferują wykonanie zdjęć RTG. Dla pacjenta jest to spora oszczędność czasu. Przed pierwszą wizytą w gabinecie warto wypytać o wszystkie usługi świadczone w miejscu do którego się wybieramy.

Atmosfera panująca w gabinecie jest bardzo ważna również, gdy towarzyszą nam dzieci. Atmosferę tworzą nie tylko ludzie lecz również samo miejsce, dlatego wybierając się z dziećmi wybierzmy miejsce, które jest im przyjazne. Dzieci chętniej wybiorą się do miejsca w których istnieje choćby kącik do zabawy. Dla osoby dorosłej warto zapewnić dostęp do usług internetowych choćby przez darmowe wifi.

Profesjonalizm w Medi Clinic

Profesjonalne podejście do klienta a także miła obsługa sprawia, że klient chce wrócić. Świadczenie takich usług powinno odbyć się już na poziomie rejestracji, każdy pracownik powinien mieć wiedzę a także wykonywać swoją prace bez pośpiechu i z rzetelnością. Taka obsługa jest gwarancją stałych klientów.
Jakość kontra cena

Usługi dentystyczne na ogół są drogie. Jednakże nie wykonujemy ich codziennie. Czasami warto odłożyć na droższe rozwiązania, które wytrwa dłuższy czas niż tańsze, które będzie zmuszało do ciągłych poprawek. Wyższa cena najczęściej spowodowana jest wyższą ceną produktów, materiałów co przekłada się na ich jakość. Nie jest to reguła jednakże najczęściej niska cena świadczy o zastosowaniu gorszych materiałów.

Pamiętajmy, aby uzyskać odpowiedzi należy zadawać pytania. Wszystko co jest tematem zainteresowania powinno być wyjaśnione przed wizytą. Decydując się na konkretnego dentystę powinno się również przeanalizować koszty, porównać ceny panujące w danych gabinecie z średnimi cenami na rynku. Dobrze dobrany stomatolog powinien umieć znajdować alternatywy, nie drogie rozwiązania. Podsumowując uśmiech jest wizytówką każdego z nas, dlatego tak ważne jest odnalezienie odpowiedniej osoby, która o niego zadba.

Scroll to Top