Medi-Clinic
+48 535 179 179

Umów wizytę

Łączności 35

Łazy pod Warszawą

Godziny otwarcia

pon-pt: 9:00-20:00

Poznaj nasz zespół

Lidzie, którzy od lat tworzą Medi Clinic

Medi-Clinic

Ewa Dudek

Współwłaścicielka Medi Clinic, lekarz dentysta.

Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej.

Dyplom lekarza stomatologa uzyskałam w 2006 r. Od tego czasu kierowałam swoją drogą kariery tak, aby współpracując i ucząc się u najlepszych specjalistów zdobyć doświadczenie i jak najlepszą praktykę niezbędną do wykonywania wymagających prac z dziedziny stomatologii estetycznej.
Swoje zawodowe umiejętności rozwijałam poczynając od stomatologii zachowawczej nastawionej na jak piękną odbudowę wzorującą naturalne kształty zębów, poprzez endodoncję z użyciem mikroskopu i leczenie trudnych przypadków edodontycznych , aby w końcu od kilku lat skupić się na protetyce.

Wyzwanie, jakim jest poprawa wyglądu zębów u naszych pacjentów, przez co kreujemy ich nowy wizerunek, sposób, w jaki są odbierani przez współpracowników i rodzinę jest moją pasją, jeśli chodzi o pracę.
Etap leczenia, gdzie po dokładnej diagnostyce, skrupulatnym planowaniu, uzyskujemy w końcu tę oczekiwaną metamorfozę uśmiechu jest najprzyjemniejszym w mojej pracy.

Aby móc osiągnąć spektakularne wyniki, wkładam wiele czasu i pracy w uczestnictwo w najlepszych kursach w Polsce i za granicą. Nieprzerwanie poszerzam swoją wiedzę tak, aby móc zaproponować Państwu najlepsze, najbezpieczniejsze i najtrwalsze efekty leczenia.

Chciałabym, aby Medi Clinic, dzięki moim staraniom, wspaniałym i wykwalifikowanym lekarzom, wykształconym i profesjonalnym asystentkom oraz miłym i pomocnym pracownicom recepcji było uważane przez Państwa za najlepszą klinikę w naszym rejonie, a następnie za jedna z najlepszych klinik w Polsce.

Mikołaj Lepczyński

Współwłaściciel Medi Clinic, lekarz dentysta.

Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej.

W 2006 roku ukończyłem studia uzyskując dyplom lekarza dentysty. Już na etapie stażu podyplomowego dostałem szansę uczenia się od czołowych endodontów i implantologów w Polsce, oraz za granicą. Sprawiło to, że dalszą ścieżkę kariery związałem ze stomatologią mikroskopową oraz chirurgią.

W mojej pracy zazwyczaj mam do czynienia z trudnymi przypadkami i nierzadko staję się “ostatnią deską ratunku” dla Pacjenta. Duża ich część jest kierowana do mnie przez moich Kolegów Stomatologów, którzy mi zaufali. Uznaję zasadę, ze każdy ząb jest na wagę złota i odnoszę sukcesy tam, gdzie inni lekarze się poddali.

Nowoczesna stomatologia daje nam bardzo wiele możliwości, które mogą uratować ząb. Wykorzystując te możliwości, oraz nabytą wiedzę staram się podchodzić do każdego przypadku w wyjątkowy sposób. Na co dzień korzystam z mikroskopu stomatologicznego począwszy od endodoncji, poprzez stomatologię zachowawczą, protetykę, skończywszy na chirurgii. Odpowiednie powiększenie pola operacyjnego jest rzeczą priorytetową w dzisiejszym leczeniu i to co w przyszłości stanie się standardem, w mojej pracy obecne jest już dziś.

Nieustanne dążenie do doskonałości w swoim zawodzie zachęca mnie do ciągłego kształcenia. Wynikiem tego są uzyskane certyfikaty z licznych kursów i sympozjów naukowych, w których regularnie biorę udział. Poszerzanie wiedzy daje mi możliwość zaproponowania Państwu najnowszych metod leczenia z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanego sprzętu. Razem z Dr Dudek oraz całym zespołem lekarskim chcielibyśmy budować klinikę na światowym poziomie. Naszym zamiarem jest stworzenie dla Państwa miejsca, które, jako nasi pacjenci będziecie mogli polecać swojej rodzinie i znajomym.

Marlena Szymończyk

higienistka

Wykonuję profilaktyczne zabiegi higieniczne i dbam o perfekcyjny stan higieny jamy ustnej naszych pacjentów. Współpracuję z lekarzami dentystami w celu ustalenia odpowiedniego planu leczenia i zapewnienia niezbędnej higieny pacjentom.​

Aneta Konojacka

pomoc stomatologiczna

Moją pracę rozpoczynam zawsze od przygotowania gabinetu przed wizytą pacjenta – sterylizuję narzędzia i sprzęt, a także przygotowuję niezbędne materiały dentystyczne. Podczas zabiegów stomatologicznych asystuję lekarzowi dentyście.​

Natalia Kacprzak​

recepcja

Dbam o rejestrację naszych pacjentów, odpowiadanie na ich pytania oraz udzielanie wsparcia w przypadku stresu czy obaw związanych z wizytą u dentysty. Jestem odpowiedzialna za prowadzenie dokumentacji medycznej oraz zarządzanie harmonogramem wizyt. ​

Magdalena Strupińska ​

pomoc stomatologiczna

Moja praca jako pomoc stomatologiczna jest kluczowa dla sprawnego funkcjonowania kliniki stomatologicznej, a moje obowiązki mają na celu pomoc dentystom i higienistkom stomatologicznym w wykonywaniu zabiegów i zapewnieniu pacjentom i najwyższej jakości opieki.​

Scroll to Top