+48 535 179 179

Umów wizytę

Łączności 35

Łazy pod Warszawą

Godziny otwarcia

pon-pt: 9:00-20:00

Ciekawe przypadki

Pomagamy nawet w trudnych przypadkach

cropped-Medi-clinic-logo-PNG_v2.png

Praca "na stałe" na 6 implantach

Powód zgłoszenia

Pacjent stracił górne zęby z powodu zaawansowanej paradontozy. Zdecydował, że chciałby mieć zęby jak najbardziej zbliżone do własnych, nie „wyjmowane”, a osadzone na stałe.

Wykonane leczenie

Wykonaliśmy pełna diagnostykę, przygotowaliśmy kompleksowy plan leczenia a następnie wykonaliśmy wszystkie zabiegi chirurgiczne. Po okresie gojenia praca porcelanowa przykręcona do 6 implantów została osadzona. Dziś pacjent może się cieszyć pełnym komfortem jedzenia i swobodnie zachowywać się wśród bliskich.

Ciekawy przypadek 2

Licówki porcelanowe, bardzo cienkie i wyrafinowane. Pozwalają na odbudowę krótkich i startych zębów. Żółty kolor też da się pięknie zamaskować .

Ciekawy przypadek 3

W czasie gojenia dziąseł i kości po licznych ekstrakcjach mogą być odbudowane za pomocą materiału PEEK licowanego kompozytem. To doskoknała alternatywa dla akrylu, który w dłuższym okresie gojenia nie jest wskazany. Tego typu most pozwala na doskonałą estetykę i wspaniały efekt dla gojenia.

Ciekawy przypadek 4

Most porcelanowy na metalu może być piękny i estetyczny. Nie zawsze prace pełnoceramiczne są materiałem z wyboru. Dla pacjentów, którzy szukają tańszego rozwiązania klasyczna praca protetyczna będzie świetnym wyborem.

Ciekawy przypadek 5

Korony na implantach przykręcane do implantu są trwałe, mają możliwość sprawdzenia w razie awarii, są pozbawione cementu mogącego powodować zapalenie wokół implantu.
 
 

Ciekawy przypadek 6

Licówka porcelanowa. Piękno samo w sobie. Minimalne oszlifowanie zęba, zmiana kształtu, koloru, ustawienia- to wszystko można osiągnąć za pomocą licówek.

Ciekawy przypadek 7

Proteza na zasuwach pozwala na używanie bardzo stabilnych, nie ruszających się protez, których elementy mocujące są schowane w środku konstrukcji. NIKT nie zauważy, że nosisz protezę.

Ciekawy przypadek 8

Korona jedynki oparta na wszczepionym implancie. Gdyby nie klucz, to nikt by nie zgadł.
Scroll to Top